Kosztowności Zakupy 

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Chcesz kupić bransoletki z koralikami? Odwiedź ten adres

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które sprawdzają się na każdą okoliczność. Mamy możliwość samodzielnie je przygotować w domu lub kupić w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki staną się nietypowe.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najpowszechniejszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy igły, nitki, szydełka i zestawu koralików komponujemy unikalną biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Internecie oglądając samouczki.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Trudniejszym sposobem pozwalającym na stworzenie płaskiej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości i dużej ilości wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia barw.
W dzisiejszych czasach popularne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się znacznie szybsze i prostsze.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy