Kosztowności Zakupy 

Wyjątkowe kolczyki z perłami

zamów kolczyki z perłami w sklepie internetowym Biżutik

Perły są symbolem elegancji. Biżuteria z perłami powinna znajdować się w szkatułce każdej kobiety. Jeżeli sznur pereł to według Ciebie zbyt mocno rzucająca się w oczy biżuteria, zdecyduj się na kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłą w niektórych rodzinach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie kolczyków z perłami powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pierwszą z nich jest połysk. Wyróżniamy bardzo wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Znaczenie ma również kolor oraz wielkość pereł. Oprócz białych, zdarzają się również brązowo-kasztanowe czy łososiowe. Następne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność wyraźnych rys.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie gale

O tym, że kolczyki z perłą to element świetnie pasujący do niemal każdej szykownej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy przełamują jednak tradycję wkładania pereł tylko wielkich przyjęć i uroczystości. Młode kobiety noszą je je ze spodniami jeansowymi i skórzaną kurtką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy