Zakupy 

Zalety ekspresów Jura

Znalezienie odpowiedniej kawy nie zapewnia przygotowania najlepszego napoju. By zadowolić rodzinę wyjątkowym smakiem kawy powinniśmy również zadbać o odpowiednią metodę zaparzania i sprzęt, który pozwoli na wypracowanie odpowiedniej temperatury wody oraz ciśnienia. Pamiętają o tym specjaliści marki Jura, którzy od prawie dziewięćdziesięciu lat oferują nam doskonałe ekspresy, które mogą być eksploatowane zarówno przez profesjonalnych baristów, jak i po prostu entuzjastów dobrej kawy. Czemu więc warto postawić na ekspresy tej firmy? Jakie atuty ma ekspres Jura? Jak wybrać sprzęty właściwe dla danych potrzeb oraz ustrzec się trudności w eksploatacji?

Bariści cenią ekspresy Jura

Jura znana jest przede wszystkim ze względu na wytwrzane przez siebie urządzenia dla profesjonalnych baristów. Ci chętnie sięgają po wyroby firmy, bo są one niezawodne, zaś ich budowa pozwala na przygotowanie rozmaitych typów kaw – również tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka opracowała dla zawodowych baristów mnóstwo modeli ekspresów, które należą do kilku linii – między innymi Classic, XS, W, XJ czy GIGA PROFESSIONAL, a wszystkie z nich cechują się odmiennym zużyciem wody oraz opcjami przygotowania napojów.

Który ekspres Jura kupić do domu?

Chociaż sporo produktów firmy kierowanych jest do profesjonalnych baristów, ekspres Jura bez problemów może być również stosowany w kuchni. Tym bardziej, iż w jej ofercie czeka na nas sporo ekspresów, które stworzone są właśnie do eksploatowania w kuchni. Szczególnie dobrze sprawdzają się ekspresy z serii E, A albo ENA, bo wyróżniają się nieskomplikowaną budową oraz wieloma funkcjami pozwalającymi na zaparzenie świetnej kawy. Warto też zaznaczyć, iż Jura oferuje także sprzęty, które umożliwią zrobienie bardziej oryginalnych typów tego napoju oraz konserwację ekspresów.

Powiązane wpisy