Tematyka żywnościowa Zakupy 

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Tchibo, koniecznie odwiedź tę stronę.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i powoli zdobywała sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – sporo ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw single origin, nazywanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest charakterystyczny, gdyż wytworzyło go sporo najrozmaitszych składników, między innymi pogoda , która panowała w danym roku. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących bądź mleka zabija ich unikatowy nuty smak. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Nikaragui oraz Kolumbii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – najlepsza każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach lub hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna – na ogół mieści się w granicy 1,20-1,50 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój podawany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach w galerii. Nowoczesny wygląd i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a zarazem zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy