Zakupy 

Zdalna komunikacja w terenie, czyli radiotelefon Baofeng UV-5R

Krótkofalówka Baofeng UV-5R to urządzenie używane do porozumiewania się na odległość. Jego atrybuty powodują, że sprzęt ten bardzo wyróżnia się na rynku. Co decyduje o jego popularności i jakie są jego najważniejsze funkcje?

Radiotelefon Baofeng UV-5R – dla członków ochrony

Krótkofalówki przydają się do wielu celów – są pomocne w bardzo wielu branżach. Przeważnie stosuje się je do ochrony osób i mienia, np. w czasie monitoringu dużych hal. Dzięki nim członkowie ochrony mogą sprawnie komunikować się na odległość. Identyczne zadanie mają urządzenia używane w trakcie robót budowlanych. Dzięki nim gładko odbywa się porozumiewanie się pomiędzy kierowcą podnośnika a ludźmi na ziemi. Używają ich również drwale przy wycince lasu. Dodatkowo krótkofalówki nadają się dla ekip ratunkowych, używane są przy nietypowych dyscyplinach sportu – takich jak paintball. Radiotelefon Baofeng UV-5R to urządzenie, które świetnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. To duobander, który posiada jasny ekran i moc 5 watów, dzięki czemu maksymalnie spełnia swoje funkcje.

Radiotelefon Baofeng UV-5R – flagowy sprzęt firmy Baofeng

Krótkofalówka Baofeng UV-5R posiada latarkę, wywołanie selektywne oraz nasłuch dwóch częstotliwości i jest najczęściej kupowanym urządzeniem firmy Baofeng. Pozwala na porozumiewanie się na ogromne odległości, dzięki czemu nie ma sobie równych. Funkcjonalna ładowarka szybko doładowuje baterię. Dodatkowo radiotelefon Baofeng UV-5R posiada funkcje VOX oraz ma komfortową klawiaturę. Firma Baofeng to renomowany producent urządzeń tego typu, który gwarantuje funkcjonalny sprzęt. Służy on nie tylko agencjach ochrony, ale może być także wykorzystywany do celów prywatnych. Nie chcesz się zgubić w lesie? Zainwestuj w radiotelefon Baofeng UV-5R.

Powiązane wpisy